FAQ

Z czego wykonane są produkty marki Molehill?

Produkty Molehill to torby i akcesoria wykonane w Polsce z wysokiej jakości naturalnej skóry bydlęcej, drelichu i innych materiałów. Stosowana skóra bydlęca posiada szlachetną fakturę, jest bardzo wytrzymała i starzeje się powoli. Z biegiem czasu stopniowo zmienia kolor na ciemniejszy.

Jak najlepiej dbać o produkty Molehill?

Do pielęgnacji toreb i akcesoriów wykonanych z naturalnej skóry zalecamy stosowanie preparatu na bazie wosku pszczelego (Beeswax Leather Care) co najmniej raz w miesiącu, jeśli zajdzie taka potrzeba można stosować go częściej.

Produkty wykonane z drelichu należy prać ręcznie w temperaturze 30 stopni, po wcześniejszym zdemontowaniu elementów skórzanych.
Suszyć w pozycji poziomej, w stanie rozłożonym.
Prasowanie na sucho dopuszczalne w temperaturze do 100 °C.
Prasować przez tkaninę.

Jaki jest okres gwarancji?

Wszystkie produkty objęte są 2-letnim okresem gwarancji.

Jakie wady obemuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wady ukryte, nie zaś te, które powstają w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu. Wady objęte gwarancją obejmują wszelkie aspekty związane z wytrzymałością produktu, tj. obejmujące usterki konstrukcyjne (w szczególności związane z wytrzymałością nitów i szwów). W szczególności gwarancja nie obejmuje naturalnych procesów zmiany wyglądu skóry naturalnej, jej przebarwiania się i naturalnego starzenia, ponieważ zmiany te wynikają z właściwości użytego surowca.

Czy muszę założyć konto użytkownika by dokonać zakupu?

Możesz dokonać zakupu z wykorzystaniem formularza zamówienia, bez konieczności zakładania konta użytkownika.

Jak szybko otrzymam zamówiony produkt?

Dołożymy wszelkich starań, by wysłać Twoje zamówienie jak najszybciej, maksymalnie w ciągu 3 dni od daty zaksięgowania zapłaty na naszym koncie bankowym. Firma kurierska dostarczy zamówienie w ciągu dwóch dni roboczych od daty nadania przesyłki. Towar wysyłamy wyłącznie w dni robocze.

W jaki sposób mogę dokonać płatności za zakupione produkty?

Płatności możesz dokonać za pomocą PayPal, tPay, za pobraniem lub przelewem bankowym na nasze konto, wpisując w tytule przelewu numer zamówienia.

Dane do przelewu:
Good Goods Company
ul. ks. J. Popiełukszki 13/21
01-595 Warszawa

ING Bank Śląski 62 1050 1054 1000 0097 4858 0595

Ile zapłacę za dostawę?

Koszt wysyłki zamówień na terenie Polski:

16,00 zł – wysyłka kurierska dla zamówień o wartości poniżej 300,00 zł
darmowa dostawa – wysyłka kurierska dla zamówień o wartości powyżej 300,00 zł

Operatorem realizującym wysyłkę na terenie Polski jest InPost

Czy istnieje możliwość zapakowania mojego zamówienia na prezent?

Jeśli chcesz, by twoje zamówienie zostało zapakowane na prezent, poinformuj nas o tym w polu Informacje dodatkowe, które pojawi się podczas składania zamówień.

Czy istnieje możliwość wysyłki zamówienie za granicę?

Tak, realizujemy zamówienie do wszytkich regionów świata. W celu wysyłki za granicę prosimy o kontakt pod adresem store@molehillgoods.com

Czy mogę dokonać zwrotu zamówienia jeśli produkt nie spełnił moich oczekiwań?

Masz prawo do zwrotu produktu bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Produkt nie może posiadać żadnych śladów użytkowania oraz musi zostać wysłany wraz z dowodem zakupu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz złożyć za pomocą niniejszego formularza odstąpienia od umowy.
Prawo zwrotu nie obowiązuje w przypadku zakupów stacjonarnych dokonanych w showroomie marki.

Na jaki adres wysłać towar oraz oświadczene o odstapieniu od umowy?

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz wysłać zarówno drogą pocztową lub kurierem na adres: Good Goods Company Łukasz Król, ul. Liliowa 47, 04-953 Warszawa jak i elektroniczną na adres: sales@molehillgoods.com, natomiast towar drogą pocztową lub kurierem na wyżej wymieniony adres.

Kto ponosi koszty zwrotu zamówienia?

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu zakupionych produktów.

W jakim czasie zostanie dokonany zwrot środków na moje konto?

Zwrotu płatności na twoje konto dokonamy nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

Jesteś zainteresowany współpracą z nami, skontaktuje się z nami mailowo:

Jakie są warunki zakupu produktów z zakładki Sample Sale?

Jeśli produkt nie przypadnie Ci do gustu, masz prawo do jego zwrotu w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. Produkt nie może posiadać żadnych śladów użytkowania oraz musi zostać wysłany wraz z dowodem zakupu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz złożyć za pomocą niniejszego formularza odstąpienia od umowy.

Wszystkie produkty znajdujące się w zakładce Sample Sale są objęte dwuletnią gwarancją. Gwarancja obejmuje wady ukryte, nie zaś te, które powstają w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu. Wady objęte gwarancją obejmują wszelkie aspekty związane z wytrzymałością produktu, tj. obejmujące usterki konstrukcyjne (w szczególności związane z wytrzymałością nitów i szwów). W szczególności gwarancja nie obejmuje naturalnych procesów zmiany wyglądu skóry naturalnej, jej przebarwiania się i naturalnego starzenia, ponieważ zmiany te wynikają z właściwości użytego surowca.