FAQ

Z czego wykonane są produkty marki Molehill?

Produkty Molehill to torby, plecaki i inne akcesoria outdoorowe ręcznie wykonane w Polsce z wysokiej jakości naturalnej skóry bydlęcej, drelichu i innych materiałów. Stosowana skóra bydlęca posiada szlachetną fakturę, jest bardzo wytrzymała i starzeje się powoli. Z biegiem czasu stopniowo zmienia kolor na ciemniejszy.

Jak najlepiej dbać o produkty Molehill?

Do pielęgnacji toreb i akcesoriów wykonanych z naturalnej skóry zalecamy stosowanie preparatu na bazie wosku pszczelego co najmniej raz w miesiącu, jeśli zajdzie taka potrzeba można stosować go częściej.

Produkty wykonane z drelichu należy prać ręcznie w temperaturze 30 stopni, po wcześniejszym zdemontowaniu elementów skórzanych.
Suszyć w pozycji poziomej, w stanie rozłożonym.
Prasowanie na sucho dopuszczalne w temperaturze do 100 °C.
Prasować przez tkaninę.

Czy można obejrzeć produkty Molehill osobiście?

Całą naszą kolekcję można obejrzeć i kupić w naszym studio na Starym Żoliborzu. Zapraszamy do odwiedzenia nas przez zakładkę VISIT US.

Jaki jest okres gwarancji?

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie internetowym objęte są 2 letnią gwarancją.

Jakie wady obemuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wady ukryte, nie zaś te, które powstają w wyniku niewłaściwego użytkowania produktu. Wady objęte gwarancją obejmują wszelkie aspekty związane z wytrzymałością produktu, tj. obejmujące usterki konstrukcyjne (w szczególności związane z wytrzymałością nitów i szwów). W szczególności gwarancja nie obejmuje naturalnych procesów zmiany wyglądu skóry naturalnej, jej przebarwiania się i naturalnego starzenia, ponieważ zmiany te wynikają z właściwości użytego surowca.

Czy muszę założyć konto użytkownika by dokonać zakupu?

Możesz dokonać zakupu z wykorzystaniem formularza zamówienia, bez konieczności zakładania konta użytkownika.

Jak szybko otrzymam zamówiony produkt?

Dołożymy wszelkich starań, by wysłać Twoje zamówienie jak najszybciej, maksymalnie w ciągu 3 dni od daty zaksięgowania zapłaty na naszym koncie bankowym. Firma kurierska dostarczy zamówienie w ciągu dwóch dni roboczych od daty nadania przesyłki. Towar wysyłamy wyłącznie w dni robocze.

W jaki sposób mogę dokonać płatności za zakupione produkty?

Płatności możesz dokonać przelewem internetowym lub bankowym na nasze konto, wpisując w tytule przelewu numer zamówienia.

Dane do przelewu:
Good Goods Company
ul. ks. J. Popiełukszki 13/21
01-595 Warszawa
Idea Bank 77 1950 0001 2006 2043 6340 0001

Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Obecnie nasz sklep nie prowadzi odbiorów osobistych.

Ile zapłacę za dostawę?

Koszty dostawy w sklepie internetowym Molehill:
Paczkomaty InPost – 11 PLN
Kurier – 17 PLN

Darmowa wysyłka na terenie Polski przy zakupach powyżej 600 PLN.

Jakie dokumenty będą dołączone do przesyłki?

Przesyłka oprócz zamówionego produktu będzie zawierać potwierdzenie zamówienia, paragon lub fakturę VAT (na życzenie klienta) oraz formularz odstąpienia od umowy.

Czy istnieje możliwość zapakowania mojego zamówienia na prezent?

Jeśli chcesz, by twoje zamówienie zostało zapakowane na prezent, poinformuj nas o tym w polu Informacje dodatkowe, które pojawi się podczas składania zamówień.

Nie odebrałem paczki, która wróciła do nadawcy, co zrobić?

W przypadku nie odebrania przesyłki skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia nowych warunków dostawy.

Czy istnieje możliwość wysyłki towaru za granicę?

Tak, realizujemy zamówienie do wszytkich regionów świata. W celu wysyłki za granicę prosimy o kontakt pod adresem store@molehillgoods.com

Czy mogę dokonać zwrotu jeśli towar nie spełnił moich oczekiwań?

Masz prawo do zwrotu towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, bez podania przyczyny. Towar nie może posiadać żadnych śladów użytkowania oraz musi zostać wysłany wraz z dowodem zakupu w oryginalnym opakowaniu. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz złożyć za pomocą formularza odstąpienia od umowy znajdującego się na końcu regulaminu.

Na jaki adres wysłać towar oraz oświadczene o odstapieniu od umowy?

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy możesz wysłać zarówno drogą pocztową na adres: Good Goods Company Łukasz Król, ul. Jana Lechonia 4/4, 01-556 Warszawa jak i elektroniczną na adres: sales@molehillgoods.com, natomiast towar drogą pocztową na wyżej wymieniony adres.

Kto ponosi koszty zwrotu towaru?

Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu zakupionych produktów.

W jakim czasie zostanie dokonany zwrot wpłaconej kwoty na moje konto?

Zwrotu wpłaconej kwoty na twoje konto dokonamy nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy sprzedaży. Zwrot płatności może zostać wstrzymany do chwili otrzymania zakupionego produktu  lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jego odesłania.

Jesteś zainteresowany współpracą z marką Molehill, odezwij się do nas: